Belgie (121)
Bulgarije (2)
Denemarken (21)
Duitsland (241)
Frankrijk (2307)
Griekenland (6)
Nederland (1948)
Oostenrijk (15)
Portugal (5)
Spanje (785)
Tsjechie (10)
Zwitserland (2)
Het vakantieappartement is centraal gelegen in Antibes, aan de ingang van de beroemde Cours Massena markt. Het ligt op 5-6 minuten loopafstand van musea, kunstwerken en theaters. Het dichtstbijzijnde strand, Plage de La Gravette, is slechts 5 minuten lopen. De dichtstbijzijnde internationale luchthaven ligt op ongeveer 20 minuten rijden van het appartement.
- De vakantiewoning bevindt zich in de wijk Chamonix SUD
- Dicht bij bezienswaardigheden zoals Compagnie du Mont Blanc, Parc de Merlet, het pretpark Chamonix en Musee Alpin Chamonix
- 5 minuten lopen van station Chamonix Aiguille du Midi
- 1 minuut lopen van de kabelbaan Aiguille du Midi
- 10 minuten lopen van het station Chamonix-Mont-Blanc en het Kristalmuseum
- Restaurants, cafes en supermarkten op loopafstand
- 70 minuten rijden van de luchthaven van...
De vakantiewoning ligt op slechts een paar minuten lopen van de skilift La Flegere en de golfclub van Chamonix, en biedt uitstekende toegang tot beide. Het dichtstbijzijnde treinstation, Les Praz de Chamonix, ligt op slechts 2 minuten lopen. Gasten kunnen gemakkelijk nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen, zoals Mer de Glace, Lac des Cheserys en Lac Bleu. De luchthaven van Geneve ligt op 80 minuten rijden van het appartement, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is.
Dit luchtige appartement op de begane grond is gelegen in het centrum van Chamonix, slechts 95m verwijderd van de liften naar het Brevent skigebied, wat makkelijke toegang tot de bergen biedt in elk seizoen. Nabijgelegen faciliteiten omvatten banken, een wekelijkse markt, supermarkten en pendelbussen naar de skipistes.
- Het vakantiehuis ligt in de wijk Chamonix SUD, vlak bij de skilift Aiguille du Midi, het attractiepark Chamonix en het Musee Alpin Chamonix.
- Dichtbij restaurants, een supermarkt, apres-skibars en skiverhuur.
- Op 6 minuten lopen van station Chamonix Aiguille du Midi en op 10 minuten lopen van station Chamonix-Mont-Blanc.
- Het park Domaine des Planards ligt op 20 minuten lopen of 5 minuten rijden.
- Paintball Chamonix en Accro Adventure Park liggen op 10 minuten...