Zonvakantie in:


Zoeken:

Land:
Regio:
Accommodatietype:
 

Casa de Femmie

Plaats:Spanje
Land:Andalusie
Streek:San Juan de los Terreros
Max. aantal personen:4
Prijs vanaf: € 0.00

EXTRA INFORMATIE

Latitude:37.3480
Longitude:-1.6886

OMSCHRIJVING

Dit moderne en sfeervolle appartement ligt in fase 7, Los Narcisos, onderdeel van een prachtige urbanisatie gebouwd in de stijl van een wit Andalusisch dorp. Omgeven door weelderige mediterrane tuinen met exotische planten is dit de ideale plek om tot rust te komen en te genieten van een heerlijke vakantie aan de Costa de Almeria.

Slechts 500 meter van het zandstrand van San Juan de los Terreros en de Middellandse Zee, biedt het resort met 330 appartementen tal van gemeenschappelijke voorzieningen, waaronder:



  • Meerdere zwembaden, kinderbaden en een bubbelbad in de buitenlucht


  • Zonneterrassen met gratis ligbedden en parasols


  • Speelplekken voor kinderen en ontmoetingsplekken


  • Overdekte gemeenschappelijke parkeergelegenheid


    Het appartement ligt in een rustige, licht heuvelachtige woonwijk, dicht bij supermarkten, winkels en andere faciliteiten.

    Buitenvoorzieningen




    • Afgesloten perceel met grindtuin en tuinmeubilair


    • Toegang tot een gemeenschappelijke tuin met grasveld en bomen


    • Overdekt terras voor buiten dineren


    • Buitendouche, zitgedeelte en ligbedden


      Dankzij het hoge comfort, de uitstekende locatie en de nabijheid van stranden, activiteiten en cultuur, is dit appartement de perfecte uitvalsbasis voor een heerlijke vakantie in Andalusie, met familie of vrienden.

UITGEBEREIDE INFORMATIE

Uitgebreide informatie over dit vakantiehuis kunt u vinden op de eigen website van de verhuurder.

Naar de Website

Terug naar overzichtspagina